Dorian Yates Shadowhey Isolate 2kg

149,71 zł

Więcej informacji

Shadowhey Isolate zawiera tylko czysty izolat białka serwatki filtrowany w przepływie krzyżowym dla maksymalnej biodostępności.

Jedna porcja zawiera 26 gram ** najwyższej jakości, szybko działającego izolatu białka serwatki, idealnego po treningu lub szybkiego zastrzyku wygodnego białka.

Shadowhey Isolate zawiera 0 gramów cukru i 0 gramów tłuszczu na porcję, dzięki czemu jest wyróżniającym się produktem izolatu serwatki na rynku.

Jeśli chodzi o najwyższej jakości źródła białka dla sportowców trenujących siłowo, nie ma zgody co do tego, że izolat białka serwatki spełnia wszystkie wymagania.

Shadowhey Isolate zawiera tylko czysty, filtrowany w przepływie krzyżowym izolat białka serwatki, który zapewnia wyjątkową biodostępność aminokwasów budujących mięśnie. Wytwarzany jest poprzez wieloetapową mikrofiltrację z przepływem krzyżowym, która pozwala na uzyskanie najlepszych frakcji białek, jednocześnie poprawiając ich właściwości biodostępności.

Każda porcja zawiera 26 gramów najwyższej jakości, szybko działającego izolatu białka serwatki oraz 0 gramów CUKRU i TŁUSZCZU na porcję, co ułatwia sportowcom przestrzeganie ścisłej diety, która ma określoną liczbę kalorii.

  • 26g izolatu czystego białka serwatki na porcję
  • Doskonała biodostępność dla zwiększenia tempa budowy mięśni
  • Szybkie trawienie
  • 0g cukru na porcję
  • 84% czystego białka

Dla początkujących na siłowni: zacznij od zmieszania 1 miarki proszku z 250 ml wody lub odtłuszczonego mleka.

Dla poważnych bywalców siłowni: zmieszaj 2 miarki proszku z 250-350 ml wody.