MyProtein Impact Whey Protein 2500 g

ImpactWhey Protein jest produkowane tylko przy użyciu najwyższej klasy koncentratu białek serwatkowych. Produkt charakteryzuje się bardzo wysoką 82 % zawartością białka. Jeśli szukasz wysokiej jakości białka serwatkowego o unikalnych wartościach odżywczych i niesamowitym smaku ImpactWhey Protein jest właśnie dla Ciebie! 

Więcej szczegółów

129,00 zł

Więcej informacji

Serwatka Premium pakowana w 21 g białka na porcję, do codziennego białka, którego potrzebujesz z wysokiej jakości źródła.

A skąd pochodzi ta serwatka? Te same krowy, które produkują twoje mleko i ser - po prostu sączy się, odparowuje i suszy, aby wyprodukować wszystkie naturalne składniki odżywcze.

Ranking A według niezależnego testera Labdoor, zarówno pod względem jakości, jak i wartości, Impact Whey Protein jest oficjalnie certyfikowany jako jeden z najlepszych proszków białkowych na rynku.

  •        21 g białka na porcję *
  •        4,5 g naturalnie występujących BCAA
  •        Niska zawartość cukru *

* Informacje żywieniowe będą się różnić w zależności od smaku.

Dostarcza Twojemu ciału wygodnego, wysokiej jakości białka, które przyczynia się do wzrostu i utrzymania masy mięśniowej - upewniając się, że codziennie otrzymujesz potrzebne białko.

Zawiera również 3,6 g glutaminy i wszystkich niezbędnych aminokwasów, w tym 4,5 g BCAA - te naturalnie występują w białku, co pomaga budować i naprawiać nowe mięśnie1 - więc zawsze jesteś gotowy na następną sesję.

Z zaledwie 1,9 g tłuszczu, 1 g węglowodanów i zaledwie 103 kalorie na porcję, Impact Whey Protein jest idealny dla każdego, niezależnie od Twoich celów fitness.

Sposób użycia:

Jest szybko absorbujący, dlatego zalecamy dodanie 1 dużej miarki (25 g) do 150-250 ml wody lub mleka 30-60 minut po treningu - ale jest to idealne w każdej chwili, aby uzyskać wygodny sposób na uzyskanie potrzebnego białka.