Syntha 6 Zobacz większe

BSN Syntha 6 2270 g

BSN przygotował optymalną odżywkę białkową. Syntha-6  to ultra proszek zawierający białko do stosowania dla osób, które chcą uzyskać lepsze odżywienie i budowę ciała. W jej skład wchodzi aż 6, wysokiej jakości, źródeł białka. Wraz z glutaminą oraz olejem MCT doda Ci energii.

Więcej szczegółów

249,71 zł

Więcej informacji

  • 22 g najwyższej jakości matrycy proteinowej
  • 10 g naturalnie występujących aminokwasów egzogennych w porcji
  • Używaj o każdej porze dnia i nocy

SYNTHA-6 to najwyższej jakości proszek proteinowy z 22g białka w porcji i jednym z najlepiej smakujących białek BSN na rynku.

Promuje syntezę białek mięśniowych i wspomaga regenerację

Każda porcja SYNTHA-6 dostarcza 22 gramową matrycę białkową składającą się z: koncentratu białka serwatki, izolatu białka serwatki, kazeinianu wapnia, kazeiny micelarnej, izolatu białka mleka i albuminy jaja.

SYNTHA-6 miesza się jak wyśmienity koktajl mleczny i jest przeznaczony dla każdej osoby, która chce uzupełnić swoje dzienne spożycie białka. Bez względu na cel, SYNTHA-6 zapewnia niezrównane wrażenia przypominające koktajl mleczny.

Stosowanie:

UŻYWAJ KAŻDEJ PORY DNIA - po treningu, między posiłkami, jako przekąska lub jako smakołyk, to nie ma znaczenia - BSN SYNTHA-6 został stworzony, aby być Twoim odżywką białkową o każdej porze dnia

Weź 1 miarkę z 4-5 oz. zimnej wody lub dowolnych napojów. Aby zwiększyć spożycie białka na porcję i uzyskać niesamowity smak koktajlu mlecznego, używaj mleka odtłuszczonego lub o niskiej zawartości tłuszczu