Universal Animal Cuts 42 sasz.

Animal Cuts to naukowo opracowana formuła, której celem jest pomoc w szybkim spalaniu tłuszczu i odwodnieniu. Skład został dobrany przez grono specjalistów z zakresu odżywiania i suplementacji.

Więcej szczegółów

195,71 zł

Więcej informacji

Animal Cuts to naukowo opracowana formuła, której celem jest pomoc w szybkim spalaniu tłuszczu i odwodnieniu. Skład został dobrany przez grono specjalistów z zakresu odżywiania i suplementacji. Co więcej, ze względu na zaawansowany skład Animal Cuts został stworzony z myślą o określonej grupie osób – o zawodnikach startujących w kulturystyce.


Animal Cuts zawiera kilka mieszanek, z których każda działa w inny sposób:
Pierwsza przyśpiesza przemianę materii, nasila uwalnianie wolnych kwasów tłuszczowych z tłuszczu podskórnego, przestawia organizm na spalanie tłuszczu jako głównego źródła energii i w efekcie – spala tłuszcz, obniżając jego poziom, dzięki czemu mięśnie stają się bardziej widoczne, lepiej wyrzeźbione, twardsze i prążkowane. Tylko niski poziom tłuszczu gwarantuje zwycięstwo w zawodach!
Druga mieszanka z kolei usuwa nadmiar nagromadzonej wody zewnątrzkomórkowej, która gromadzi się pod skórą. Niestety, spalanie tłuszczu to nie wszystko – jeśli mięśnie mają być widoczne, niezbędne jest wydalenie z organizmu zalegającej wody podskórnej.
Trzecia mieszanka znacznie poprawia koncentrację, dzięki czemu można bardziej skupić się na treningu. Animal Cuts został stworzony dla osób, których celem jest jak najszybsze spalenie nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz pozbycie się nagromadzonej wody podskórnej.

Animal Cuts:

  • Spala tkankę tłuszczową w ekspresowym tempie,
  • Zmniejsza apetyt i poprawia nastrój,
  • Intensywnie pobudza,
  • Usuwa nadmiar wody z organizmu,
  • Zwiększa termogenezę.

Zalecane użycie

Jedna porcja rano po przebudzeniu. Porcje powinny być brane z małym posiłkiem i powinieneś być dobrze nawodniony podczas trwania kuracji. Używaj 3 tygodnie z rzędu, a następnie zrób 1 tydzień przerwy. Po tygodniu przerwy, można rozpocząć kolejny cykl. Czerwone kapsułki to kompleks stymulantów, natomiast niebieskie to kompleks kapsułek usuwających wodę.