ForMeds Cytrynian Cynku 60 kaps. Zobacz większe

ForMeds Cytrynian Cynku 60 kaps.

31,99 zł

Więcej informacji

BICAPS ZINC 15 zawiera 15 mg cynku oraz miedź. Użyte w produkcie składniki występują w wysoko przyswajalnej formie - cytrynianu cynku i miedzi. Czysty skład - produkt nie zawiera m.in.  sztucznych wypełniaczy, przeciwzbrylaczy i barwników. Naturalna, wegańska kapsułka z pullulanu - pozyskiwanego w procesie fermentacji. Pojemnik wytworzony z użyciem roślinnych surowców. Produkt odpowiedni dla wegetarian i wegan. 

Cynk pomaga w utrzymaniu równowagi kwasowo-zasadowej oraz prawidłowego metabolizmu tłuszczów. Przyczynia się do utrzymania prawidłowej płodności oraz funkcji poznawczych. Dodatkowo pomaga w utrzymaniu zdrowych kości, włosów i skóry, wspiera prawidłowe widzenie oraz układ odpornościowy. Miedź przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego, wspiera funkcjonowanie układu nerwowego oraz pomaga w utrzymaniu prawidłowej pigmentacji skóry i włosów. 

Zalecana porcja dzienna (1 kapsułka) zawiera (referencyjna wartość spożycia %): Cytrynian cynku - 48,5 mg, w tym: cynk - 15 mg (150%)
Cytrynian miedzi - 4,41 mg, w tym: miedź - 1,5 mg (150%)
Inulina - 293,85 mg

Skład: inulina (korzeń cykorii), cynk (cytrynian cynku), pullulan (otoczka kapsułki), miedź (cytrynian miedzi)

Użycie: Spożywać 1 kapsułkę 1 raz dziennie w trakcie posiłku.