SCANBODY to firma zajmująca się importem, oraz dystrybucją suplementów diety z siedzibą w Tychach.

Oferta SCANBODY skierowana jest do ludzi, którzy wiedzą, że zdrowy tryb życia i aktywność fizyczna jest bardzo ważna w ich życiu. Na rynku suplementów jesteśmy od 2009 roku, dzięki temu mamy ugruntowaną pozycję na rynku i duże doświadczenie w dziedzinie importu i dystrybucji suplementów najlepszych światowych marek, takich jak: 

  • NOW Foods
  • Solgar
  • Swanson
  • Universal i wiele innych

Dokonując zakupów w sklepie SCANBODY mają Państwo gwarancję, że wszystkie oferowane przez nas produkty:

  • są oryginalne
  • pochodzą od oficjalnych dystrybutorów lub są sprowadzane bezpośrednio od producentów
  • są odpowiednio magazynowane
  • zostały sprowadzone bezpiecznym transportem

Wszystkie zamówienia złożone przed godziną 11:30 są wysyłane do Państwa tego samego dnia.

Godziny pracy:

Poniedziałek 7:00 -15:00

Wtorek 7:00 -15:00

Środa 7:00 -15:00

Czwartek 7:00 -15:00

Piątek 7:00 -15:00

Zwroty prosimy odsyłać na adres: ul. Nad Potokiem 4, 43-100 Tychy.

Zamówienia są przez nas bardzo dobrze zabezpieczone na czas transportu do Państwa, niestety na firmy kurierskie nie mamy wpływu i czasami dochodzi do uszkodzeń przesyłek, i innych nieprzyjemnych okoliczności ze strony firm kurierskich, w takich przypadkach załatwiamy wszystkie formalności, tylko prosimy to do nas zgłosić - jesteśmy do Państwa dyspozycji i chcemy dla Państwa jak najlepiej. Nie jesteśmy nieomylni, jesteśmy tylko ludźmi, więc jeśli się zdarzy pomyłka z naszej strony, proszę nam to wybaczyć, zgłosić problem z zamówieniem i resztę pozostawić nam, naprawimy to.

W naszym sklepie obsługuje Państwa wykwalifikowany personel, specjaliści z zakresu suplementacji,  z wieloletnim doświadczeniem.  

Wszystkie informacje odnośnie Państwa zamówień otrzymują Państwo w wersji elektronicznej, krok po kroku.

Pozostałe informacje:

Do każdego zamówienia wystawiamy fakturę VAT lub paragon. Faktury są przesyłane w formie elektronicznej na podany przez Państwa adres e-mail. Dokonując zakupów w naszym sklepie akceptujecie Państwo doręczenie faktury elektronicznej dokumentującej zakup (stosownie do art. 106n ustawy o podatku od towarów i usług (Dz.U.2020.106 t.j)   Informujemy, że zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 03.12.2013 r. (Dz.U.2013.1485) - faktura VAT nie musi zawierać oznaczenia ORYGINAŁ/KOPIA oraz nie musi posiadać pieczątki i podpisu wystawcy.