Dorian Yates Blackbombs Shadowline 60 tab. Zobacz większe

Dorian Yates Blackbombs Shadowline 60 tab.

69,13 zł

Więcej informacji

Trzystopniowe podejście do utraty tłuszczu, BLACKBOMBS ™ to poważny atak Doriana na komórki tłuszczowe, który zawiera najsilniejsze składniki spalające tłuszcz, jakie kiedykolwiek zostały zbadane przez naukę.

Osłabia apetyt i tłumi apetyt, umożliwiając przestrzeganie diety bez poczucia potrzeby oszukiwania.

Zawiera wiele związków termogenicznych, które mobilizują kwasy tłuszczowe do krwiobiegu, zmuszając organizm do nieustannego spalania ich w celu uzyskania energii.

BLACKBOMBS ™ to potężna, wszechstronna termogeniczna potęga, jakiej nigdy wcześniej nie widziałeś, uderzająca w tłuszcz pod każdym możliwym kątem. Bezlitośnie rozkłada komórki tłuszczowe, uwalniając je do wykorzystania jako paliwa w krwiobiegu.

BLACKBOMBS ™ tłumi apetyt, pozostawiając uczucie sytości między posiłkami i łatwe przestrzeganie diety, gdy z dnia na dzień stajesz się szczuplejsza. Jeśli chodzi o rozdrabnianie, BLACKBOMBS ™ jest jedynym rozwiązaniem, które sprawia, że ​​dieta staje się łatwym procesem.

CYTAT Z DORIANA YATES

„Blackbombs ™ to piękno. Potężny, wszechstronny termogeniczny potęga, jakiego nigdy wcześniej nie widziałeś, uderzający w tłuszcz pod każdym możliwym kątem. Aby ocenić tolerancję, zacznij od przyjmowania 2 tabletek dziennie, a następnie zwiększaj do maksymalnie 4 tabletek dziennie i ciesz się tym spalającym tłuszcz transformatorem w całej jego sile, gdy z dnia na dzień stajesz się szczuplejsza ”.

Składniki

Berberyna HCl, ekstrakt z papryki 8: 1, substancje wypełniające (kroskarmeloza sodowa, skrobia kukurydziana),  teakryna, teobromina, cholina (jako dwuwinian), DL-fenyloalanina, kofeina, substancje przeciwzbrylające (talk, krzem koloidalny) dwutlenek, stearynian magnezu), stabilizator (powidon K30), chrom (jako pikolinian).

Blackbombs ™ to zaawansowana formuła. Zacznij od 2 tabletek popijając 250 ml szklanką zimnej wody raz dziennie, najlepiej rano.