Universal Animal Cuts Powder

250,41 zł

Więcej informacji

Animal Cuts Powder to sproszkowana wersja naszego suplementu spalającego i rozdrabniającego tłuszcz, zawierająca 17 składników spalających tłuszcz, które przyspieszają metabolizm, tłumią apetyt, pomagają zdefiniować mięśnie, wspierają zdrowie mózgu i pomagają w kontrolowaniu wagi. Ten wszechstronny termogeniczny spalacz tłuszczu został opracowany dla mężczyzn i kobiet, którzy chcą w naturalny sposób pozbyć się nadmiaru tłuszczu i wody.


Kompleksowa formuła spalająca tłuszcz z lekami nootropowymi
Wspomaga utratę tkanki tłuszczowej, tłumienie apetytu, utrzymanie energii i lepszą koncentrację
Dostępne ze stymulantami lub bez, w tabletkach i świetnie smakujących proszkach
Dostępne również w wygodnych opakowaniach na pigułki.


Animal Cuts to nie tylko spalacz tłuszczu, lipolityczny, moczopędny czy metaboliczny; to wszystko cztery w przepysznym proszku zawierającym składniki potwierdzone badaniami, które pomagają w spalaniu tłuszczu zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Wielokrotnie nagradzany suplement, zmieszaj Animal Cuts Powder z wybranym napojem, aby uzyskać silny termogeniczny spalacz tłuszczu, który może pomóc zwiększyć naturalną zdolność organizmu do spalania zmagazynowanej tkanki tłuszczowej, jednocześnie promując beztłuszczową masę.

Sposób użycia: Zmieszaj 1 miarkę z 240-300 ml ulubionego napoju po przebudzeniu i wypij kolejną porcję 4–6 godzin później. Każdą porcję należy przyjmować na pusty żołądek tuż przed posiłkiem - podczas stosowania produktu należy zadbać o dobre nawodnienie. Stosuj przez 3 tygodnie bez przerwy, a następnie 1 tydzień przerwy. Po tygodniu możesz użyć go ponownie. Aby uzyskać optymalne rezultaty, pamiętaj o połączeniu z odpowiednią dietą redukcyjną.